Nieskomplikowana konstrukcja


Dzięki wyciskarce Yden każdy może przygotować zdrowe i pyszne soki.

Wyciskarkę Yden zaprojektowaliśmy z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Dzięki zastosowaniu dwuślimakowej technologii wolnoobrotowej wyciskarka jest bardzo wydajna, a uzyskiwany sok najwyższej jakości. Prosty, a zarazem innowacyjny design idealnie komponuje się z klimatem zarówno kuchni nowoczesnych jak i stylowych. Wyciskarkę Yden zaprojektowaliśmy z myślą o Twoich potrzebach. Pozwól się zaskoczyć niesamowitą funkcjonalnością.

Dwuślimakowa technologia wolnoobrotowego wyciskania soków


Wałki ślimakowe - serce wyciskarki wolnoobrotowej.

Napędzane potężnym silnikiem 3HP dwa wałki ślimakowe, miażdżą dokładnie każdy składnik pomiędzy wyprofilowanymi milimetrowymi rowkami. Wyciskanie soku z najbardziej włóknistych owoców i warzyw jest łatwe i przyjemne, ponadto wyciskarki Yden przewyższają wydajnością inne rodzaje wyciskarek aż o 20%.

Wałki ślimakowe wyprodukowane ze stali nierdzewnej wykonują powolne ruchy rotacyjne. Tempo z jakim się obracają zapobiega podgrzewaniu soku podczas wyciskania aby zachować jak najwięcej substancji odżywczych oraz enzymów w gotowym produkcie, (podgrzewanie soku spowodowane szybkim tempem wyciskania niszczy enzymy oraz witaminy). Podczas procesu wyciskania sok zostaje oddzielony od pulpy, przefiltrowany przez sito i zebrany w pojemniku na sok.

 
 

Wszechstronność pod kontrolą

Codziennie nowy smak

Doskonała jakość soku zWyciskarka Yden wydobędzie wysokiej jakości sok z każdego produktu. Konsystencja soku jest aksamitna i klarowna dzięki metodzie delikatnego zgniatania oraz kontroli miąższu.

Zawsze pod kontrolą


Preferujesz gęste soki z kawałkami czy klarowne i gładkie? Wyciskarka Yden dostosuje się do Twoich wymagań.

Ustaw zaworek regulujący pulpę i ciśnienie w odpowiednim miejscu aby dobrać klarowność soku.

Sito z drobnymi otworami

Sito z drobnymi otworami przeznaczone jest do wyciskania soku z włóknistych oraz liściastych warzyw. Uzyskany sok jest gładki i klarowny. Wyciśnij idealny sok pełen smaku i substancji odżywczych.

Sito z grubymi otworami

Sito z grubymi otworami przeznaczone jest do wyciskania soku z miękkich owoców (truskawek, bananów) z większą zawartością błonnika.

Zainspiruj się naszymi przepisami na zdrowe soki!

Funkcjonalność i niezawodność

marka której możesz zaufać

Żyj na zielono


Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były przyjazne środowisku. Materiały użyte do wykonania wyciskarki Yden są trwałe i ekologiczne. Podwójne wałki ślimakowe wykonano ze stali nierdzewnej, a pozostałe części z Tritanu, materiału odpornego na uszkodzenia. Wszystkie części wyprodukowano z materiału wolnego od BPA.

Dzięki minimalistycznemu i przyjemnemu w użytkowaniu projektowi wyciskarka Yden nie sprawia problemów w czyszczeniu. W trzech prostych krokach zdemontujesz części, opłuczesz i wyczyścisz je w małej ilości wody.


Jakość i zaufanie


W Yden wierzymy, że mniej znaczy więcej. Koncentrujemy się na głównej funkcji naszego produktu jaką jest wyciskanie wysokiej jakości soku w kilku prostych krokach. Po latach badań i rozwoju stworzyliśmy wyciskarkę Yden: wydajną, przyjazną użytkownikowi, czystą i elegancką z mocnym silnikiem, trwałymi wałkami ślimakowymi oraz częściami, które przetrwają lata.


Oferujemy 10 lat gwarancji na silnik oraz 2 lata gwarancji na inne części wyciskarkek Yden. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Specyfikacja

RodzajWyciskarka wolnoobrotowa Yden TG100 SBE
KolorCiemno-srebrny
Prędkość160 obrotów na minutę
Napięcie220V
Waga5.9kg
Wymiary30.48 x 16.51 x 44cm
Zawartość pudełkaDwuślimakowa wyciskarka wolnoobrotowa
Dwa wałki ślimakowe
Sito drobne
Sito grube
Pojemniki na miąższ i sok
Plastikowy tłoczek, drewniany tłoczek
Szczotka do czyszczenia
Sitko
Mechanizm blokujący
PrzeznaczenieDo użytku domowego
Gwarancja10 lat na silnik, 2 lata na części

Galeria

slide3juicer
ydenjuicerslides20151